IVANA

Zpověď paní Ivany v krátkém videu po léčbě lupénky.

 

Milá paní Alenko,

ráda bych se s Vámi podělila o své pocity a radost, kterou nyní prožívám. I když nemám lupénku tak dlouho jako někteří pacienti, tak už vím jak umí znepříjemnit život, podkopat sebevědomí a narušit běžné žití.

Po ozařování Vaším excimerovým laserem, se vracím zpátky do svého vcelku běžného života. Nemusím již urputně schovávat své bolavé dlaně, poseté šupinami a stydět se podat ruku na přátelské shledání se svými blízkými a přáteli. Nyní je to pro mne zázrak, který ale musím stále opečovávat a starat se o něj. Vaše ozařování  a ostatní kosmetická péče ji drží v normálu, za což jsem Vám nesmírně vděčná. Ani si neumíte představit jak moc.

A jsem také velice ráda, že jsem pojištěncem Vojenské zdravotní pojišťovny, která mi umožňuje tuto léčbu podstupovat pod její záštitou. Přála bych tuto možnost i všem ostatním pacientům, kteří s lupénkou bojují a jsou zoufalí  a nemají možnost platit si tuto léčbu sami. Ani já bych nemohla tuto terapii podstoupit. Uvědomuji si to a jsem za to opravdu velice vděčná Vám i své pojišťovně.

Přeji Vám hodně spokojených klientů a doufám, že i další pojišťovny budou tuto osvobozující léčbu v brzké době také proplácet a bude mnoho šťastnějších lidiček. Mějte se krásně a ještě jednou díky.

S pozdravem Ivana V.

FOTODOKUMENTACE